CALL FOR PAPERS „POLAŃSKI – ARTYSTA”

Redakcja uprzejmie informuje o przedłużeniu terminu na przesyłanie artykułów do działu "Polański Artysta" do 31 stycznia 2023 r. Szczegóły znajdują się linku  LINK

LISTA CZASOPISM NAUKOWYCH MINISTERSTWA EDUKACJI I SZKOLNICTWA WYŻSZEGO

Jest nam miło poinformować, że rocznik "Załącznik Kulturoznawczy" znajduje się w wykazie czasopism naukowych oraz recenzowanych materiałów konferencyjnych MEiN z liczbą 40 punktów. Dziękujemy Autorom i Recenzentom za wkład w rozpoznawalność rocznika na arenie naukowej!

INDEKSACJA 2020 ICI Journals Master List

Z radością informujemy, że czasopismo „Załącznik Kulturoznawczy (ISSN: 2392-2338)” pozytywnie przeszło proces oceny i jest indeksowane w bazie ICI Journals Master List.

Przejście do strony czasopisma na liście ICI JML po kliknięciu w logo

Logotyp

"Załącznik Kulturoznawczy" 7/2020
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się siódmy numer czasopisma naukowego „Załącznik Kulturoznawczy".
Czasopismo w całości oraz poszczególne artykułu można pobrać w zakładce „Bieżący numer".
Z wcześniejszymi numerami możecie się Państwo zapoznać w zakładce "Archiwum".
Życzymy ciekawej lektury!

Załącznik na liście czasopism punktowanych MNiSW

Z radością informujemy, że "Załącznik Kulturoznawczy" otrzymał 20 punktów w wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów pokonferencyjnych opublikowanym przez Ministerstwo Nauki i Szkolictwa Wyższego 31 lipca 2019 roku. Serdecznie dziękujemy Autorkom i Autorom oraz wszystkim osobom współpracującym z redakcją - bez Państwa wsparcia osiągnięcie tego nie byłoby możliwe.

Załącznik na liście ERIH PLUS

Z radością informujemy, że Załącznik Kulturoznawczy został uwzględniony w międzynarodowej bazie ERIH PLUS:
Bardzo dziękujemy Autorom i Autorkom oraz osobom współpracującym z redakcją. Włączenie do bazy to efekt wspólnej pracy.

UKSW Wszelkie prawa zastrzeżone © 2014